Czy moglibyście podać lokalizację waszej budowli na Roztoczu? Chciałabym zobaczyć tę budowę, jak ona w rzeczywistości wygląda. Sama planuję budowę takiego domu i jestem bardzo ciekawa tej technologii. Pozdrawiam Małgorzata
Witam Natknąłem się na waszego bloga i też jestem bardzo zainteresowany budowa domu z gliny. Mieszkam w okolicy Zamościa, czy mógłbym zobaczyć Wasz domek z gliny?
Bardzo fajny blog, z którego wiele można się dowiedzieć :) Od pewnego czasu, z coraz większym entuzjazmem również przygotowujemy się do budowy domu z wykorzystaniem słomy i gliny.Czy w tym roku planujecie organizować jakieś warsztaty?
Czy jest szansa lub możliwość nawiązania kontaktu lub uzyskania informacji na temat jak kleić płytki ceramiczne w łazience techniką -klej gliniany w obiekcie wykonanym w całości z gliny?. Mój kontakt - cersat@wp.pl. Bardzo dziękuję za wszelkie informacje.
witam Was serdecznie jestem na etapie zbliżających się fundamentów, mam zapytanie odnośnie tych otworów co widać na zdjęciach. Czemu one służą? W projekcie mam pionowe ocieplenie fundamentu styropianem, które mi się nie za bardzo podoba i widzi przy tego rodzaju budynku, czy mogłabym go wykluczyć? Jaką szerokość ma Wasz fundament? bardzo wdzięczna będę za odpowiedź na g.daniluk@tago.com.pl dziękuję i pozdrawiam Grażyna
@ Gażyna, Dziękjujemy za komentarz Otwory w fundamentach: na parterze mamy zamiast posadzki betonowej, strop drewnianą pustką wentylowaną i te otwory to wentylacja, fundament ma szerokość 60cm pozdrawiamy i powodzenia Anna i Arek
Czy moglibyście podać lokalizację waszej budowli na Roztoczu? Chciałabym zobaczyć tę budowę, jak ona w rzeczywistości wygląda. Sama planuję budowę takiego domu i jestem bardzo ciekawa tej technologii.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Małgorzata
@ Małgorzata,
OdpowiedzUsuńCześć Małgosiu, napisz proszę do nas na prv budujemyzgliny@gmail.com :)
Witam
OdpowiedzUsuńNatknąłem się na waszego bloga i też jestem bardzo zainteresowany budowa domu z gliny. Mieszkam w okolicy Zamościa, czy mógłbym zobaczyć Wasz domek z gliny?
@ Unknown
UsuńNapisz proszę do nas na budujemyzgliny@gmail.com a umówimy się :)
Swietny projekt.
OdpowiedzUsuńBardzo mnie cieszy takze Wasze podejscie praktyczne, tak trzymac.
Zycze Wam powodzenia i spelnienia planow z nawiazka!!!
Serdecznie pozdrawiam,
Piotr "Svarok" Bronicki
Bardzo fajny blog, z którego wiele można się dowiedzieć :)
OdpowiedzUsuńOd pewnego czasu, z coraz większym entuzjazmem również przygotowujemy się do budowy domu z wykorzystaniem słomy i gliny.Czy w tym roku planujecie organizować jakieś warsztaty?
Pozdrawiam serdecznie
Magda
Czy jest szansa lub możliwość nawiązania kontaktu lub uzyskania informacji na temat jak kleić płytki ceramiczne w łazience techniką -klej gliniany w obiekcie wykonanym w całości z gliny?. Mój kontakt - cersat@wp.pl.
OdpowiedzUsuńBardzo dziękuję za wszelkie informacje.
Aniu i Arku prosimy o kontakt . Karolszpranger@gmail.com
OdpowiedzUsuńKarol i Ewa. Tks :)
witam Was serdecznie
OdpowiedzUsuńjestem na etapie zbliżających się fundamentów, mam zapytanie odnośnie tych otworów co widać na zdjęciach. Czemu one służą? W projekcie mam pionowe ocieplenie fundamentu styropianem, które mi się nie za bardzo podoba i widzi przy tego rodzaju budynku, czy mogłabym go wykluczyć? Jaką szerokość ma Wasz fundament?
bardzo wdzięczna będę za odpowiedź na g.daniluk@tago.com.pl
dziękuję i pozdrawiam
Grażyna
@ Gażyna,
UsuńDziękjujemy za komentarz
Otwory w fundamentach: na parterze mamy zamiast posadzki betonowej, strop drewnianą pustką wentylowaną i te otwory to wentylacja,
fundament ma szerokość 60cm
pozdrawiamy i powodzenia
Anna i Arek
Świetna sprawa ze stosowaniem słomy i gliny do budowy domu. Aż wspomnieliśmy o Was pisząc ostatni artykuł na naszym blogu :)
OdpowiedzUsuńWitam mam domek z gliny niestety kruszeje mi sciana od zewnatrz i odpada widac juz slome czy mozna zalatac dziury? gory dziekuje za odp
OdpowiedzUsuń