środa, 21 lipca 2021

Domek letniskowy całoroczny na Roztoczu gotowy do wynajecia

Startujemy!

Nasz pierwszy sezon EkoTurystyczny zaczyna się TERAZ :)


Otwieramy!

Pierwszy domek z gliny i słomy jest już prawie gotowy! Jeszcze tylko 3 tygodnie i można w nim nocować. Zdjęcia domku znajdziesz poniżej. 

 

Po 7 latach intensywnego budowania i sporadycznego blogowania jesteśmy gotowi. Nareszcie możemy przyjmować gości. Tak 7 lat! Lubimy nie tylko slow food ale i slow budowanie!

Wszystko u nas jest slow, a szczególnie Arek kiedy robi teraz meble. Pracując z drewnem uczymy się cierpliwości. Ja wiem. Ale mając męża stolarza to już dopiero można osiągnąć następny level cierpliwości, to już prawie Zen!


Ale nie marudzę bo etap samego budowania z gliny jest już zakończony. Teraz zajmujemy się wnętrzami.


Co mamy do wynajęcia?

Na tym etapie nasza oferta to 1 domek z gliny i słomy w samym środku lasu na Roztoczu. A w nim 2 pokoje 2-osobowe i 1 pokój 1-osobowy. Na parterze salon z kuchnią, kominkiem i łazienka.

 

Od Kiedy?

Domek jest dostępny od 13 sierpnia. Nasze domki są całoroczne. Przejrzyj swój kalendarz i zaplanuj. Napisz do nas na budujemyzgliny@gmail.com i przyjeżdżaj.

Sprawnie odpowiadam na maile. O wiele sprawniej niż bloguje :)

 

Gdzie?

Na Roztoczu. Na samym końcu świata. Jadąc z Warszawy czy Krakowa to 3,5 godziny samochodem. Domek jest położony na 4 hektarowej polanie w samym środku lasu w Puszczy Solskiej. Nie widać sąsiadów, głównej drogi ani żadnej infrastruktury publicznej. Okolica jest atrakcyjna turystycznie. Szlaki rowerowe i piesze, stawy, kajaki... Będę jeszcze o tym blogować. Co można robić w okolicy i co jest tutaj dla dzieci.

 

Przyjedź do nas

Przenocuj z glinianym domku i poczuj jak to jest. My w naszym domu mieszkamy już 2 lata i jest fantastycznie. Wszystkie budynki wykonane są w tej samej technologii gliny lekkiej. Dom ma niesamowity klimat. Wszystko wyszło jeszcze lepiej niż się tego spodziewaliśmy! Mieszka się w nim bardzo dobrze. Ludzie którzy nas odwiedzają najczęściej mówią tak ''mam wrażenie, że ten dom żyje i oddycha''. Dokładnie tak jest! 

 

Cały pomysł z z technologią jaką wybraliśmy był strzałem w dziesiątkę. I wiesz co? Zrobilibyśmy to jeszcze raz. 


Wiemy, że umiemy budować z gliny i robić meble. Ale nie wiemy jeszcze jak być gospodarzami. Dlatego przyjedź i zacznijmy razem nasz pierwszy sezon!


Dziękujemy, że zaglądasz na naszego bloga! 

& dziękujemy za ostanie kilka lat zaglądania :)

Do zobaczenia u nas

Pozdrowienia z Roztocza

Anna i Arek


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz