sobota, 3 października 2015

Na ile jesteś zdecydowany na dom z gliny? Zrób ten krótki test i przekonaj się


fot. Kinga Krzęczko
Tylko dziesięć pytań. Tylko trzy minuty. Odpowiedz sobie szczerze na poniższe pytania a przekonasz się w ilu procentach jesteś zdecydowany na naturalny dom z gliny i słomy. Jeśli decyzję o budowie podejmujesz wraz ze swoją drugą połową, poproś ją również o zrobienie testu. Dowiesz się czy jest bardzo źle, np Twój mąż chce gliniany dom tylko w 10%, a może jest całkiem dobrze np Twoja żona jest zdecydowana już w 80%. Jeszcze tylko 20%. Przy okazji będziesz wiedział czym jest te 20% czyli co stanowi jeszcze przeszkodę. Robiąc test podlicz sobie swoje odpowiedzi (a) i wszystkie (b).TEST 10 pytań
 1. Chcesz by Twój dom był zbudowany przez Ciebie osobiście. Twoimi własnymi rękoma. Chcesz uczestniczyć aktywnie we wszystkich etapach prac.
a) TAK
b) NIE 
 

 
2. Uważasz, że domy z gliny są równie trwałe i funkcjonalne jak tradycyjne.

a) TAK
b) NIE  
 
3. Cenisz sobie rzeczy ręcznie robione, rękodzieło. Nie lubisz masówki.

a) TAK
b) NIE  
  
4. Wiesz, że naturalny dom może wyglądać nowocześnie i jak tylko zechcesz. Wcale nie musi przypominać jednoizbowej lepianki z klepiskiem i malutkim oknem. Wiesz, że możesz urządzić gliniany dom na swój własny sposób.

a) TAK
b) NIE  
 
5. Jesteś dość eksperymentalny i odważnych w różnych dziedzinach życia. Lubisz uczyć się nowych rzeczy i nie boisz się nowego.

a) TAK
b) NIE
 
6. To z czego będzie zbudowany Twój przyszły dom ma dla Ciebie znaczenie. Stawiasz na naturalne materiały. Budując chcesz wykorzystać ich tak dużo jak to tylko będzie możliwe.

a) TAK
b) NIE
 
7. Temat zdrowia jest dla Ciebie szczególnie ważny. Budując chcesz uniknąć materiałów toksycznych. Chcesz by Twój przyszły dom był super zdrowym domem.

a) TAK
b) NIE  
 
8. Czytasz o budownictwie naturalnym. Jesteś zaznajomiony z różnymi technologiami. Uczestniczyłeś w warsztatach lub masz zamiar na takie się wybrać.

a) TAK
b) NIE
 
9. Zaglądasz czasami na Budujemy z Gliny

a) TAK
b) NIE  
 

10. Jesteś super :)
a) TAK
b) NIE  


Klucz do testu

Masz już zsumowane odpowiedzi a i b. Każda odpowiedź (a) to 10 punktów. Każda (b) to wielkie grube zero. Suma punktów to procent w jakim jesteś przekonany do domu z gliny i słomy.


I na koniec

Jak Ci poszło? Jestem bardzo ciekawa ja to u Ciebie wygląda. Podziel się w komentarzu poniżej.


Tymczasem zostawiam Ciebie z Twoimi procentami :) miłego weekendu i do usłyszenia w następny piątek
AnnaArtykuły powiązane:


 

3 komentarze:

  1. A mi wyszło 120%....dziwne,,,,,. aha już wiem ;) na ostanie pytanie odpowiedziałem sobie 3 razy tak!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zdjęcie, ale nie wygląda jak z budowy :) HAHAHA

    OdpowiedzUsuń
  3. Mnie wyszło 70 a żonie 50 więc jeszcze trzeba troszeczkę pomyśleć. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń