piątek, 18 września 2015

Druga część listy blogów o domach z gliny

W poprzednim wpisie mogłeś znaleźć pierwszą porcję blogów budownictwa naturalnego na które zaglądamy z Arkiem. Dzisiaj ciąg dalszy listy i nowe blogi. Niezależnie od tego na jakim etapie budowy jesteś możesz zaglądać na poniższe blogi i z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Zrób sobie zakładkę z blogami. Ale po co?(1) Po pierwsze po to, by nie tracić czasu na ich szukanie w internecie


(2) Po drugie będziesz miał listę ludzi których możesz wirtualnie odwiedzać kiedy tylko będziesz miał na to ochotę


(3) Po trzecie by mieć informacje warsztatach na jakie mógłbyś się wybrać. Nie wiesz kto i gdzie takie organizuje? Do tego nie chce Ci się jechać przez całą Polskę, wolałbyś gdzieś w okolicy? Jeśli tak, to zrób sobie zakładkę z blogami które zamieszczam poniżej. Również z tymi zamieszczonymi w poprzednim tygodniu. Na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze strony www/platformy warsztatowo-wolontarystycznej zadedykowanej typowo dla fanów budownictwa naturalnego. Mam tutaj na myśli stronę, która byłaby przeznaczona typowo dla wolontariuszy i gospodarzy. Wolontariuszy, którzy chętnie nauczą się budowania z gliny i inwestorów którzy chętnie zaproszą do siebie na budowę. Z tego co wiem, taka platforma wkrótce powstanie. Zanim to się stanie, Twoja zakładka może okazać się bezcenna na wiosnę. Kiedy to wszyscy ruszą z dalszymi etapami budowy. Będziesz mógł wybierać i przebierać


Część druga listy blogów
(pierwszą porcję blogów budownictwa naturalnego znajdziesz tutaj)


Świątynia Dźwięku - Sound Temple 
Kalpapāda
Osada Gaj
Dom Słoma Dom Lubla
Strawbale Łebcz Dom Z Gliny
Czajkowo - gliniana wioska
Qrna Chata
Chata z Gliny
Osada Słomiany Zapał
Strawbale - Stachlew
Naturalny dom z gliny
Słoma w mieście Szukam teraz blogów, stron www o remontach konwencjonalnych domów naturalnymi technologiami. Jeśli wiesz o jakimś daj nam znać proszę. 

Tymczasem dziękuje i do usłyszenia w następny piątekArtykuły powiązane 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz