środa, 1 lipca 2015

Wracamy do blogowania ale czy ktoś jeszcze nas czyta?Cześć. Po krótkiej przerwie wracamy z nowymi wpisami na blogu. Możesz spodziewać się regularnych artykułów w najbliższych tygodniach. 


Będzie między innymi o tym:


- jak nasze gliniane domy przetrwały pierwszą zimę

- jak to się stało, że na budowie pojawiły się myszy

- jak zbudowaliśmy ścianki działowe

- pojawi się wreszcie nasz e-book

- wrzucimy sporo nowych zdjęć, wiem... to będą te same budynki ale zdjęcia  
  zupełnie inne, jak zawsze 


- podsumujemy dotychczasową budowę i napiszemy o dalszych planach
 
- wreszcie napiszemy o tym, że budowa domu z gliny jest jak podróżowanie po świecie i mamy na to dowody. Pomyśleliśmy z Arkiem, że najpierw wybudujemy dom. Dłuższe wyjazdy zostawimy sobie na ''po 60-tce''. Zanim zaczniesz się śmiać, dodam tylko, że wiemy co robimy, w końcu budujemy dom z gliny ;)

Zaglądaj do nas w wolnej chwili, za kilka dni nowy wpis

6 komentarzy:

 1. Jasne, że czytamy :) piszcie śmiało!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyta, czyta - dobrze, że wróciliście :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładnie zrobiony, a przede wszystkim rewelacyjnie i miło urządzone wnętrze, gratulacje dla pomysłodawców, tak pięknego domu i wnętrza ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też czytam. Więc piszcie. Właśnie skończyłem tynkowac salon i pokój moich pociech oczywiście glina. Szkoda tylko że na razie w blokowiska ale i tak jest super. Własny domek pozostaje naradzie w dalekich planach. Ale dzięki takim.ludziom jak Wy codzień się inspiruje do działania. Dzięki że jesteście.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @ Ebisu
   Dziękuję :) to jeden z najmilszych komentarzy jakie kiedykolwiek dostaliśmy, doceniamy to i takie słowa są dla nas najlepszą motywacją na świecie
   Dużo dobrego pozdrawiamy Anna & Arek

   Usuń