niedziela, 6 grudnia 2015

Czy wierzymy w Mikołaja?


Arek zawsze mawia, że wierzy w Mikołaja. Podobno to właśnie dzięki temu co roku coś dostaje. Dostaje nie tylko na gwiazdkę ale 6 grudnia też. Może wszyscy powinniśmy uwierzyć na nowo :) Pewnie domyślasz się co chcieliśmy dostać tego roku... Oczywiście że ukończoną, gotową do zamieszkania glinianą chałupkę. Z jakiegoś powodu jeszcze jej nie mamy. 

Ale... pan z siwą brodą przyniósł nam wczoraj namiastkę tego co bardzo, bardzo chcemy. Dostaliśmy znak, że idziemy w dobrym kierunku.
 
Prezent dla Arka wyjściowa koszula. Do założenia tylko od święta i na plac budowy

ekologiczne-koszulki
Jahgift.com

ekologiczne-koszulki
Jahgift.com


A ja dostałam torebkę i buty. Genialne połączenie. Również tylko na specjalne wyjścia i wystąpienia na budowie


ekologiczne-koszulki
Jahgift.comDziękujemy Mikołaju. Jakby co, to w przyszłym roku również będziemy w Ciebie wierzyć. Może nawet jeszcze bardziej. Pozdrawiamy też wszystkie rzeszowskie elfy Mikołaja. To one przygotowały koszulkę i torebkę dla nas. Brawo  Jahgift.com. Brawo dla pierwszego w Polsce sklepu z koszulkami promującego zdrowe ekologiczne domy. Cieszymy się, że jest nas coraz więcej. Nas zakręconych wokół glinianych domów.

Dziękuje i do usłyszenia w następny piątek
Anna     1 komentarz:

  1. A ja chciałam złożyć najszczersze życzenia z okazji Mikołaja, (święto niby dla dzieci, ale czasem można pofantazjować :) ) dużo prezentów, miłości i powodzenia w bloggerowaniu :) Całuski od Pastelowego domku :)

    OdpowiedzUsuń